Přijďte na Valentýna na pravou thajskou masáž! V neděli 14.2. máme otevřeno!

Přijďte si užít den svatého Valentýna nevšedním zážitkem do Thai Ostrava – thajské masáže v Ostravě! Máme pro Vás připravený speciální balíček thajské párové masáže, na který určitě nezapomenete. Přijďte si odpočinout k nám, zrelaxovat, nabrat energii a zahřát se. Oslavte svátek zamilovaných u nás!

Speciálně na tento den jsme si pro Vás připravili relaxační aromaterapeutickou olejovou masáž s čokoládovou vůní (neplést s čokoládovou masáži). Olej bude aplikován v horké formě pro ještě intenzivnější zážitek! Pokožka zahřátý olej vstřebává rychleji a užijete se relaxaci na maximum. Po samotné masáži na Vás ještě čeká šálek výborného zázvorového čaje.

Připravujeme ještě další překvapení 🙂

Den svatého Valentýna 14.2. připadá tento rok na neděli, a proto vyjímečně budeme mít otevřeno i v tento den. Valentýnský balíček můžete objednávat a následně čerpat po celý únor! Na balíček vystavujeme dárkové poukazy! V neděli 14.2. bude otevřeno pouze pro párové masáže. Termínů není mnoho, proto neváhejte přiliš dlouho.

Cena balíčku pro 2 osoby na neděli 14.12.:
– 60 minut … Kč 1990,-
– 90 minut … Kč 2790,-
– 120 minut … Kč 3490,-

V ostatní dny je cena balíčku o Kč 150,- levnější. Lze objednávat na pondělí až čtvrtek.

Balíček obsahuje: relaxační olejová masáž pro 2 osoby, aromaterapie – čokoládová, aplikace v horké formě, výborný zázvorový čaj.

Typ masáže je pouze doporučený, můžete jej dle Vašich přání změnit. Sebou nepotřebujete kromě dobré nalády nic. Přijďte na lačno a po masáži doporučujeme odpočinek. Na masáž přijďte prosím 10 minut předem.

Neváhejte nás kontaktovat pro domluvení termínu zde!

Přejeme Vám příjemný den,
Tým ThaiOstrava.Cz