Vánoční dárkové poukazy na thajskou masáž!

NEDĚLE 24.12.: POUKAZY K DISPOZICI NAPOSLEDY NA SALONU 10:00-12:00! PŘÍPADNĚ STÁLE MOŽNÉ ŘEŠIT I OKAMŽITÝM ZASLÁNÍM POUKAZU PŘES EMAIL! PRO EMAILOVÉ POUKAZY MŮŽETE VOLAT I POZDĚJI.
POKUD JIŽ TELEFON NEZVEDNEME, ANI SE NEOZVEME ZPĚT, TAK JE JIŽ POZDĚ 🙂

Vánoční čas je opět zde a s tím jsou spojené i naše velmi oblíbené dárkové poukazy. Ideální dárek pro celou rodinu, známé, spolupracovníky, partnery, či kamarády.

Poukazy jsou buď na konkrétní vybranou masáž nebo mohou být na částku v libovolné výši, kde si pak zákazník sám vybere masáž dle libosti (lze čerpat i vícekrát).

Na vánoční poukazy dáváme extra dlouhou platnost, konkrétně do 30. června 2018, takže nákup nemusíte nechávat na poslední chvíli! 🙂

Poukazy možno platit hotově, bank. převodem, prostřednictvím fondu FKSP, programem Benefit Plus, poukázkami Sodexo ( flexi pass, relax pass, fokus pass, dárkový pass, bonus pass, Cafeteria/ePASS ), poukázkami UP Unišeky a Cadhoc ( Unišek, Unišek+, Unišek+ FKSP, Cadhoc ) a poukázkami Ticket Benefits EdenRed ( multi, sport & kultura )

Můžete se stavit osobně a poukaz Vám na počkání vystavíme (doporučujeme předem zavolat nebo napsat na FB). Poukazy ale také můžeme zaslat emailem (stačí nám poslat email s žádostí o poukaz, jaký poukaz budete chtít, a obratem Vám zašleme poukaz i s informacemi k zaplacení bankovním převodem). Poslední možností je zaslání našeho pěkného poukazu na kvalitním papíře poštou. Zde nejlépe platba bankovním převodem, případně lze zaslat na dobírku.

Poukazy s osobním vyzvednutím budeme vyřizovat do 23.12. do 18:00. Poukazy emailem možno řešit 23.12. ( až do půlnoci klidně volejte na tel nebo pište na FB), a poté ještě 24.12. do 12:00 (opět prosím zároveň volat/psát pro urychlení).

Přejeme Vám příjemný a klidný podzim. A nezapomeňte se k nám stavit na masáž, jistě Vám trocha odpočinku v této uspěchané době jenom prospěje 🙂

Stále u nás platí, že masírují pouze pravé thajské masérky, za to ručíme!

Kontaktujte nás pro více info / rezervaci.

Těšíme se na Vás,
Tým ThaiOstrava.Cz

IMG_7843

hot-oil

IMG_7747

Thajské masáže Ostrava