Vánoční dárkové poukazy na thajskou masáž 2020

COVID-19 AKTUÁLNÍ INFO: Od čtvrtka 3.12.2020 znovu otevíráme masáže, poukazy bude možné zakoupit již přímo na salonu. I tak si můžete pro jistotu volat na náš tel 608 166 155 pro dohodnutí předání či zaslání. Do čtvrtka možno předání pouze na základě předchozího hovoru. Děkujeme!

Podzimní čas je opět zde, Vánoce za dveřmi, a s tím jsou spojené i naše velmi oblíbené vánoční dárkové poukazy. Ideální dárek pro celou rodinu, známé, spolupracovníky, partnery a kamarády.

Poukazy jsou buď na konkrétní vybranou masáž nebo mohou být na částku v libovolné výši, kde si pak zákazník sám vybere masáž dle libosti (lze čerpat i vícekrát).

Na vánoční poukazy dáváme extra dlouhou platnost, konkrétně do 30. června 2021, takže nákup nemusíte nechávat na poslední chvíli! 🙂

Pokud budeme mít z důvodu covid situace zavřeno, poukazy samozřejmě prodloužíme, stejně jako jsme prodlužovali letos. O masáž určitě nepřijdete.

Poukazy možno platit hotově, bank. převodem, prostřednictvím fondu FKSP, programem Benefit Plus, poukázkami Sodexo ( flexi pass, relax pass, fokus pass, dárkový pass, bonus pass, Cafeteria/ePASS ), poukázkami UP Unišeky a Cadhoc ( Unišek, Unišek+, Unišek+ FKSP, Cadhoc ) a poukázkami Ticket Benefits EdenRed ( multi, sport & kultura )

Můžete se stavit osobně a dárkový poukaz na kvalitním papíře Vám na počkání vystavíme (doporučujeme předem zavolat nebo napsat na FB). Poukazy ale také můžeme zaslat emailem (stačí nám poslat email s žádostí o poukaz, jaký poukaz budete chtít, a obratem Vám zašleme poukaz i s informacemi k zaplacení bankovním převodem). Poslední možností je zaslání našeho poukazu poštou. Zde nejlépe platba bankovním převodem, případně lze zaslat na dobírku.

Přejeme Vám příjemný a klidný podzim. A nezapomeňte se k nám stavit na masáž, jistě Vám trocha odpočinku v této nevlídné době jenom prospěje 🙂

Stále u nás platí, že masírují pouze pravé thajské masérky, za to ručíme!

Kontaktujte nás pro více info / rezervaci.

Těšíme se na Vás,
Tým ThaiOstrava.Cz

IMG_7843

hot-oil

IMG_7747

Thajské masáže Ostrava