Vánoční dárkové poukazy na thajskou masáž 2020

Podzimní čas je opět zde, Vánoce za dveřmi, a s tím jsou spojené i naše velmi oblíbené vánoční dárkové poukazy. Ideální dárek pro celou rodinu, známé, spolupracovníky, partnery a kamarády.

Poukazy jsou buď na konkrétní vybranou masáž nebo mohou být na částku v libovolné výši, kde si pak zákazník sám vybere masáž dle libosti (lze čerpat i vícekrát).

Na vánoční poukazy dáváme extra dlouhou platnost, konkrétně do 30. června 2021, takže nákup nemusíte nechávat na poslední chvíli! 🙂

Pokud budeme mít z důvodu covid situace zavřeno, poukazy samozřejmě prodloužíme, stejně jako jsme prodlužovali letos. O masáž určitě nepřijdete.

Poukazy možno platit hotově, bank. převodem, prostřednictvím fondu FKSP, programem Benefit Plus, poukázkami Sodexo ( flexi pass, relax pass, fokus pass, dárkový pass, bonus pass, Cafeteria/ePASS ), poukázkami UP Unišeky a Cadhoc ( Unišek, Unišek+, Unišek+ FKSP, Cadhoc ) a poukázkami Ticket Benefits EdenRed ( multi, sport & kultura )

Můžete se stavit osobně a dárkový poukaz na kvalitním papíře Vám na počkání vystavíme (doporučujeme předem zavolat nebo napsat na FB). Poukazy ale také můžeme zaslat emailem (stačí nám poslat email s žádostí o poukaz, jaký poukaz budete chtít, a obratem Vám zašleme poukaz i s informacemi k zaplacení bankovním převodem). Poslední možností je zaslání našeho poukazu poštou. Zde nejlépe platba bankovním převodem, případně lze zaslat na dobírku.

Přejeme Vám příjemný a klidný podzim. A nezapomeňte se k nám stavit na masáž, jistě Vám trocha odpočinku v této nevlídné době jenom prospěje 🙂

Stále u nás platí, že masírují pouze pravé thajské masérky, za to ručíme!

Kontaktujte nás pro více info / rezervaci.

Těšíme se na Vás,
Tým ThaiOstrava.Cz

IMG_7843

hot-oil

IMG_7747

Thajské masáže Ostrava