AKCE: Vánoční dárkové poukazy na masáž 2024

Podzimní čas je opět zde, Vánoce za dveřmi, a s tím jsou spojené i naše velmi oblíbené vánoční dárkové poukazy. Ideální dárek pro celou rodinu, známé, spolupracovníky, partnery a kamarády.

Akce 10 – 15% na masáže i vánoční dárkové poukazy, od 21.11. do 10.12.2023 pro Vás máme 10% slevu za nákup nad 2000 Kč, nad 5000 Kč pak s 15% slevou při zmínění hesla “Vánoce”. V rámci této akce lze platit pouze v hotovosti. Na benefitní platby se tato akce nevztahuje.

Poukazy jsou buď na konkrétní vybranou masáž nebo mohou být na částku v libovolné výši, kde si pak zákazník sám vybere masáž dle libosti (lze čerpat i vícekrát).

Samozřejmostí je platnost v obou našich pobočkách.

Na vánoční poukazy dáváme extra dlouhou platnost, konkrétně do 30. června 2024, takže nákup nemusíte nechávat na poslední chvíli! 🙂

Poukazy možno platit hotově, nebo prostřednictvím fondu FKSP, programem Benefit Plus, poukázkami Sodexo ( flexi pass, relax pass, fokus pass, dárkový pass, bonus pass, Cafeteria/ePASS ), poukázkami UP Unišeky a Cadhoc ( Unišek, Unišek+, Unišek+ FKSP, Cadhoc ) a poukázkami Ticket Benefits EdenRed ( multi, sport & kultura )

Můžete se stavit osobně a dárkový poukaz na kvalitním papíře Vám na počkání vystavíme (doporučujeme předem zavolat nebo napsat na WhatsApp/FB). Poukazy ale také můžeme zaslat emailem (stačí nám poslat email s žádostí o poukaz, jaký poukaz budete chtít, a my Vám zašleme poukaz i s informacemi k zaplacení bankovním převodem). Poslední možností je zaslání našeho poukazu poštou. Zde nejlépe platba bankovním převodem, případně lze zaslat i na dobírku.

Přejeme Vám příjemný a klidný podzim. A nezapomeňte se k nám stavit na masáž, jistě Vám trocha odpočinku v této nevlídné době jenom prospěje 🙂

Stále u nás platí, že masírují pouze pravé thajské masérky, za to ručíme!

Kontaktujte nás pro více info / rezervaci.

Těšíme se na Vás,
Tým ThaiOstrava.Cz

Thai Ostrava

Thai Ostrava

Thai Ostrava - vchod